1 procent

Drodzy Przyjaciele LKJ ZABAJKA,

Zgodnie z Ustawą o Działalności Pożytku Publicznego i Wolontariacie oraz znowelizowaną Ustawą o Podatku od Osób Fizycznych (PIT) możecie Państwo przekazać 1% swojego podatku od osób fizycznych zamiast fiskusowi, wybranej organizacji pożytku publicznego. Będziemy zaszczyceni i jednocześnie zobowiązani, jeśli wybiorą Państwo nasz Klub.

LKJ ZABAJKA posiada status organizacji pożytku publicznego od kwietnia 2004 r. i jest wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000003258.

Działalność nasza jest wyłącznie społeczna – całkowity dochód z działalności Klubu przeznaczamy wyłącznie na realizację celów statutowych. Od 40 lat nie tylko uczymy ludzi jazdy konnej – staramy się dać im coś więcej: dla wielu z nich jest to jedyny moment aby poznać radość z obcowania z końmi i przyrodą, by nauczyć się szacunku i odkryć w sobie wrażliwość na końskie sprawy. Prowadzimy także działania na rzecz społeczności lokalnej: charytatywne obozy jeździeckie dla dzieci szkolnych z terenu, na którym działamy, dożynki gminne, zajęcia plenerowe dla przedszkolaków itp.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz naszego Klubu – w całości zostanie on przeznaczony na tę właśnie działalność.

Zarząd LKJ ZABAJKA